Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant cancp - assumed 'cancp' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->Warning [2] Use of undefined constant uid - assumed 'uid' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 34 - File: inc/plugins/gizli_icerik.php PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:843:parse_message)->(class_parser.php:244:run_hooks)->(class_plugins.php:142:gizli_icerik_run)->(gizli_icerik.php:34:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

Forumumuza Hoş geldiniz!

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(( 0 dan Toplanmış Şehir Paketi)) ByPiskan

(( Herkese iyi akşamlar bundan 1 ay önce 0 dan  ekleyerek (altını özellikle çizdim eklendi sıfırdan yazılmadı)  oluşturduğum paketi paylaşmayı düşünüyorum. Ama ilk önce görüş almak amacıyla konu açayım dedim. Her yerden script var paketin içinde ve tabiki güncel scriptler daha çoğunluktadır. Şimdi birkaç resim aldım ama videoda paylaşacağım. Sizlerin görüşlerine göre de paylaşımı yapılacakdır. Wink)

(( Şehir Paketi Bazı Özellikleri))

- Standart Meslekler + Banka,Temizlik Görevilisi vb.

- 3 Farklı Esrar Ve Bu Esrarlar Npc'ye Satılıbiliyor. (Girisleri gizli) , 1 tane standart ot toplama )

- Npc Soyma Scripti

- Polis Tableti Scripti

- Hacker Tableti ve Mesleği

- Çete Scriptleri ve Mekanları

- İnventoryhud şeklinde Hırsızlık ve Ölü Lootlama Scripti

- Gym Mekanı

- Market,Banka Soyma Scriptleri (Banka drill,hack,kaynak sistemi)

- P.z.v.ng Scripti

- Toplum Cezası

- Twitter,Sarı Sayfalar, Fatura, Bankalı Telefon

- Mythic_hospital scripti sorunları giderilmiş hali

- Otel Scripti

- Kaza scripti

- Market Satın Alma

.....Daha birçok script var yazabildiklerim bunlar video gelince daha iyi anlarsınız.

(( Daha önceden gtasamp dan tanıyan vardır gtat.rk sitesinde script felan paylasıyordum tabi 10 sene önce felan. ))

Link: ((Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. ))  ((virüstotalde 1 sıkıntı gösteriyor ama benim virüs koruyucumda herhangi bir sıkınt yok : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. )) ((Daha Birçok Resim Var Atamadım ))

(( Server açacak varsa benimle iletişime geçebilir. )) 

(( İletisime gecmesinin nedeni scripti kullananlara ücretsiz destek saglamaya calısıcam müsait oldugum saatlerde ))

(( Dc: ByPiskan#4880 Wink)

Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Teşekkür verenler:
Paket Güzel
Teşekkürler
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:

1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform